Heb je een initiatief als vrijwilliger of wil je op een andere manier bijdragen? Lees dan meer over de mogelijkheden. Vrijwilligersvacatures vind je in het vacatureoverzicht.
Andere vraag
Voor overige vragen over het COA of deze locatie, neem contact op via de contactpagina.
Noodopvang in het G-Hotel
Op deze locatie worden enkel mannen opgevangen. En hier zijn onze partners VluchtelingenWerk Nederland en GZA vertegenwoordigd.
Een veilig onderkomen is belangrijk, maar niet genoeg. Daarom bieden we programma’s om asielzoekers te begeleiden. Dit doen we samen met onze (lokale) partners. Zo helpen we bewoners om zich actief op te stellen. Tijdens het verblijf en daarna.
In en rondom het azc zijn veel activiteiten waarbij we samenwerken met organisaties uit de omgeving. Deze organisaties zijn geregeld op zoek naar vrijwilligers. Soms hebben ze ook spullen nodig. Lees meer hierover en kijk hoe je eventueel zelf kunt bijdragen.
Wil je met je talent, kennis of ervaring een bijdrage leveren aan de begeleiding van asielzoekers? Of wil je op een andere manier meehelpen? Neem dan contact op met het team Wonen van de noodopvang G-Hotel via amsterdam@coa.nl.